Teoria testowania

ISTQB Poziom Zaawansowany - Techniczny Analityk Testów (Advanced Level - Technical Test Analyst)

3 dni (3 x 8 h)
angielski, polski
angielski, polski

Szkolenie przeznaczone jest dla technicznych analityków testów (Technical Test Analyst) posiadających certyfikat ISTQB / ISEB Poziomu Podstawowego (Foundation Level). Szkolenie wymaga doświadczenia zawodowego i wiedzy z zakresu zarządzania testami w organizacji. Przygotowanie do egzaminu ISTQB to merytoryczna baza, która otwiera drogę do uzyskania najbardziej rozpoznawalnego w świecie IT certyfikatu i kontynuacji wybranej ścieżki kariery.

ISTQB Accredited Training Provider

Zakres tematyczny

  • Wprowadzenie
  • Odpowiedzialność Technicznego Analityka Testów w testowaniu opartym o ryzyko
  • Testowanie oparte na strukturze
  • Techniki analityczne
  • Charakterystyki jakościowe dla testowania technicznego
  • Przeglądy
  • Narzędzia testowania i automatyzacja

Przed szkoleniem

Uczestnicy szkolenia planujący podejście do egzaminu ISTQB Poziom Zaawansowany (Advanced Level) powinni posiadać certyfikat ISTQB Certyfikowany Tester Poziomu Podstawowego (ISTQB Certified Tester Foundation Level). Jest to warunek konieczny podejścia do egzaminu.

Metody szkolenia

Szkolenie jest teorią testowania oprogramowania, którą trener odnosi do praktyki uczestników szkolenia. Dzięki temu materiał jest dużo łatwiejszy w przyswojeniu. Prowadzący: jedynie praktycy o umiejętnościach mentorskich i coachingowych. Teoretyków brak.

Dodatkowo dzięki platformie edu.ittraining.pl zapewniamy wsparcie trenera PRZED i PO szkoleniu.

Materiały szkoleniowe

Będąc uczestnikiem szkolenia "ISTQB Advanced Level – Technical Test Analyst", otrzymasz komplet starannie opracowanych materiałów:

  • podręcznik z ćwiczeniami, oparty na konspekcie
  • materiały w formie elektronicznej na platformie edu.ittraining.pl
  • egzamin próbny ISTQB w nieograniczonej ilości (pytania generowane losowo)

Po szkoleniu

Szkolenie to zapewnia odpowiednie przygotowanie i umożliwia zdobycie certyfikatu ISTQB Poziom Zaawansowany – Techniczny Analityk Testów (ISTQB Certified Tester Advanced Level – Technical Test Analyst). W cenie szkolenia istnieje możliwość napisania egzaminu próbnego w formacie zbliżonym do egzaminu ISTQB.

Trenerzy

Radek Smilgin
Adam Roman
Arnika Hryszko
Jarosław Hryszko

Egzamin ISTQB

testerzy.pl są akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym gasq. Za naszym pośrednictwem podejdziesz do egzaminów certyfikujących ścieżek: ISTQB, IBUQ, IREB, IQBBA oraz ITCQF. Aby rezerwować miejsce na egzaminie napisz do nas lub zapisz się poprzez edu.ittraining.pl.

Szkolenia w ramach aktualnej ścieżki certyfikacji ISTQB

Szkolenia w ramach aktualnej ścieżki certyfikacji ISTQB

Opinie po szkoleniu

Avatar
Marek
Data: 2-4.12.2015 r. Prowadzenie: Radosław Smilgin

Jeszcze raz dziękuję za konkretne i rzetelne szkolenie! Z przyjemnością poleciłem Twoje szkolenia opiekunowi testerów w mojej firmie.